Firmapeod

Firmapidu – ettevõtete üritused

 

Korralda meeleolukas firmapidu Pärnus! Laserpark on suurepärane koht meeskonnavaimu tugevdamiseks ja argipäeva võistlusmomendi toomiseks. Adrenaliinirohke pidu on tagatud ka täiskasvanutele. Laserpargis pidamiseks sobivad suurepäraselt:

 • Meeskonnaüritused
 • Meeskonnatöö harjutused
 • Tutvustusõhtud
 • Laserlahingud argipäevaseks pingemaanduseks
 • Firmasisesed võistlusmängud
 • Ettevõttesisesed sünnipäevad

Ja palju muud. Laserlahing äratab mängulise poole ja võistlushimu ning ei jäta kedagi külmaks – parem tuju ja mõnus enesetunne garanteeritud!

 

Mida firmapeo pakett sisaldab?

 

Pakume ettevõtetele 3-tunnist peopaketti, mis sisaldab:

 • Suur peoruum
 • 2 laserlahingut 300 m2 lahinguväljal
 • Lisategevused (piljard, Xbox jm)
 • 3 tundi kuuma leilisauna

Pakett on mõeldud kuni 20 inimesele ning saadaval iga päev alates kell 19.00 (kokkuleppel võimalik ka teistel aegadel!)

NB! Kui soovid paketis muudatusi teha, siis see on võimalik – anna palun märku ja lepime kokku!

 

Hinnakiri

 

E-N 190 €
R-P 250 €

Iga järgnev tund pärast 3-tunnise peoaja lõppemist 30 €

Soovi korral on kohapeal saadaval ka toitlustus – tutvu saadaval oleva toiduvalikuga SIIN

 

Soovid rohkem infot või broneerida?

 

  Kontakt

  Lao 11 (Sotka kauplusega samas majas II korrusel) 80010 Pärnu

  +372 5565 4263

  Miks korraldada firmapidu Laserpargis?

   

  Soovid näha oma kolleege uues valguses ja avada nende võistlusliku külje? Laserpark rebib Sinu meeskonna argipäevatööst välja ja võimaldab koos aega veeta mõnusas, adrenaliinirohkes ja vabastavas keskkonnas! 

  Olenemata sellest kas Sinu tiimis on 4 või 20 liiget, sündmus Laserpargis on üritus, mis jääb pikaks ajaks meelde! Milliseid üritusi saab laserpargis pidada?

  Meeskonnatöö harjutused

  Team building kõlab tuttavalt? Meeskondade laserlahing on suurepärane tiimitöö harjutus. Eriti võimas on efekt siis, kui esimeses lahingus võitleb igaüks enda eest ja teises võistlevad omavahel meeskonnad. Individuaalses võistluses on skoorid madalad, kuid meeskonnamängudes muutuvad need oluliselt kõrgemaks ning simuleerivad sellega koostöös saavutatavat suuremat väärtusloomet.

  Üritused lõõgastumiseks

  Olenemata ametinimetusest on päeva lõpuks kõik töölised inimesed. Ning teineteise tundmine ja väärtustamine ka ametipositsioonist väljaspool on suurepärane viis parema meeskonnatunde loomiseks. Firmapidu mõnusa piljardimängu, lõõgastava sauna ja adrenaliinitaset tõstvate laserlahingutega on suurepärane viis auru välja laskmiseks ja teineteise paremaks tundma õppimiseks.

  Firmapidu

  Otsid taas kohta iga-aastase firmapeo korraldamiseks? Kui  toimub firmapidu Pärnus, lahendame selle Sinu eest! Lisaks lasermänge, sauna ja piljardit sisaldavale peopaketile saab meilt tellida ka snäkivaagnad või lihtsad praed, mis kustutavad nälga ja tagavad peolistele hea tuju! Laserpargis saab pidada firmapidusid, meeskonnaliikmete sünnipäevi ja kõiki teisi tähtpäevi nii, nagu te veel varem seda teinud ei ole.

  Koolitused

  Kuidas saada kogu kollektiiv kohale kui Sul on vaja edasi anda oluline sõnum või viia läbi põgus sisekoolitus? Korralda see Laserpargis! Meie peoruumid sobivad sama hästi ka vabas õhkkonnas koolituse või lühiürituse läbi viimiseks. Nii saad ühendada lõbusa ja kasuliku – pausid võib sisustada laserlahingutega ning hiljem vabas vormis mõtteid vahetada saunalaval ning piljardilaua taga. 

   

  Sul on mõni muu mõte ürituseks, mida võiks Laserpargis korraldada? Või soovid paketi sisu muuta pakkudes välja omapoolse peokava? Võta meiega kindlasti ühendust! Saame paindlikult arutada, milline firmaüritus võiks just Sinu ettevõtte jaoks sobida ning korraldame selle ära.

  Comments are closed.